merlindesign.cz

Černé zahradní křeslo s výpletem Kave Home Abeli

EAN: 8433840688404
Černé zahradní křeslo s výpletem

Stylové křeslo Kave Home Abeli se od ostatních křesel ve své kategorii odlišuje provazovýmvýpletem. Originální pletený sedák doplňuje kovová podnož z pozinkované oceli a vytváří tak atraktivní spojení. Díky speciálně tvarovanému sedáku je křeslo pohodlné a maximálně komfortní a je dostatečně pevné a zároveň příjemné. Díky této konstrukci je zajištěna vzdušnost, kterou oceníte především v horkých letních měsících. Křeslo Abeli je vhodné do každého interiéru, ale i krytého exteriéru. Křeslo Abelizahrnuje také odnímatelný polstrovaný sedák s nepromokavou látkou.

Pozn.: Výrobek je vhodný pouze pro krytý exteriér. Pro prodloužení životnosti výrobku doporučujeme také v exteriéru přikrývat.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Další parametry produktu Černé zahradní křeslo s výpletem: Výška 85 cm. Šířka 68 cm. Hloubka 76 cm. Výška sedu 40 cm. Šířka sedu 52 cm. Hloubka sedu 47 cm. Výška područek 50 cm. Výška opěradla 55 cm. Hmotnost 10,7 kg. Max. nosnost 130 kg. Podnož Kov (pozinkovaná ocel). Sedák Pletené vlákno.