merlindesign.cz

Dřevěná dvoulůžková postel Karup Design Retreat 160 x 200 cm

EAN: 5713655148601
Dřevěná dvoulůžková postel Karup Design Retreat

Zútulněte pokoj nebo ložnici novou postelí Retreat od dánské značky Karup Design, která v sobě spojuje pohodlí, funkčnost a skandinávskou estetiku! Její krásně zaoblená konstrukce je vyrobena z masivního borovicového dřeva s FSC certifikací. Za výrazným čelem postele se nachází integrované police, do kterých snadno umístíte oblíbené knihy nebo časopisy, na vrchní polici pak můžete odložit telefon či lampičku. U všech polic je vytvořen prostor pro kabely, takže si v pohodlí postele můžete například nabít telefon. Postel Retreat vynikne v jednoduchých minimalistických, skandinávských či japonských stylech interiérů. Postel je navržena pro použití s futonovou či jinou matrací. Postel si můžete vybrat také v jiném rozměru či barvě.

Pozn.: Matrace není součástí balení.

Pozn.: Suky jsou přirozenou vlastností masivního dřeva, díky které je každý kus nábytku originál. Barva dřeva se může časem měnit.

Další parametry produktu Dřevěná dvoulůžková postel Karup Design Retreat: Výška 93 cm. Šířka 166 cm. Hloubka 226 cm. Výška podnože 20 cm. Hmotnost 51 kg. Nosnost 300 kg. Ložná plocha 160 x 200 cm. Konstrukce Borovicové dřevo. Rošt Borovicové dřevo. Barva rámu 101 Clear lacquered. Podnož Borovicové dřevo. Povrchová úprava Lazura.