merlindesign.cz

Dřevěná dvoulůžková postel Karup Design Ziggy 160 x 200 cm

EAN: 5713655135434
Dřevěná dvoulůžková postel Karup Design Ziggy

Jste milovníci jednoduchosti a přírodních materiálů? Ziggy dvojlůžková postel od dánské značky Karup Design vás jistě zaujme! Její konstrukce je vyrobena z masivního borovicového dřeva s FSC certifikací. Funkčnost této postele je zabudovaná přímo v rámu postele – nachází se v něm celkem šest otevřených přihrádek, které vnesou především do menších interiérů více úložného místa. Rám také poslouží jako menší noční stolek, takže už si nebudete muset lámat hlavu s tím, kam odložíte knihu nebo telefon. Posteli Ziggy to bude slušet v jednoduchých minimalistických, skandinávských či japonských pokojích a ložnicích. Postel je navržena pro použití s futonovou či jinou matrací. Doplnit ji můžete také o tatami, které po umístění na rošt postele matraci zvedne, a vy si tak užijete ještě o kapku pohodlnější odpočinek. Postel si můžete vybrat také v jiném rozměru či barvě.

Pozn.: Matrace ani tatami nejsou součástí balení.

Pozn.: Suky jsou přirozenou vlastností masivního dřeva, díky které je každý kus nábytku originál. Barva dřeva se může časem měnit.

Další parametry produktu Dřevěná dvoulůžková postel Karup Design Ziggy: Výška 29 cm. Šířka 188 cm. Hloubka 205 cm. Výška podnože 2,5 cm. Hmotnost 53 kg. Nosnost 300 kg. Ložná plocha 160 x 200 cm. Konstrukce Borovicové dřevo. Rošt Borovicové dřevo. Barva rámu 101 Clear lacquered. Podnož Borovicové dřevo. Povrchová úprava Lakované dřevo.