merlindesign.cz

Extra tvrdá černá futonová matrace Karup Design Traditional 180 x 200 cm, tl. 13 cm

EAN: 5713655121604
Extra tvrdá černá futonová matrace Karup Design Traditional 180

Máte rádi tvrdé matrace a chtěli byste si vyzkoušet spaní podle japonské tradice? Vyzkoušejte matraci Traditional! Ikonická futonová matrace od značky Karup Design zachovává charakteristické vlastnosti tradičních japonských futonů. Tloušťka 13 cm spolu s bavlněnou výplní se perfektně přizpůsobí tvaru vašeho těla a přinese vám tak zaručený komfort. Fantasticky zapadne nejen do všech dvojlůžkovýchpostelí od této dánské značky, ale skvěle doplní i jiné postele v tomto rozměru. Pod matraci můžete umístit praktickou podložku Tatmi, která matraci zvedne a vy si tak dopřejete ještě příjemnější spánek – vyspěte se do růžova na matraci Traditional! Matraci nabízíme v další velikosti a barvě.

Pozn.: Futonová matrace je vyrobená z přírodních materiálů, a je proto potřeba o ni pečovat. Protože absorbuje velké množství vlhkosti, nezapomínejte ji pravidelně větrat. Aby nedocházelo ke vzniku skvrn, čistěte ji pouze suchým hadříkem. Aby matrace zůstala čistá a prodloužila se její životnost, doporučujeme vám používat prostěradlo.

Další parametry produktu Extra tvrdá černá futonová matrace Karup Design Traditional 180: Šířka 180 cm. Délka 200 cm. Výška 13 cm. Hmotnost 35 kg. Ložná plocha 180 x 200 cm. Typ matrace Futonová, přírodní. Barva matrace 917 Black. Potah 100 % bavlna. Výplň Recyklovaná smíšená vlákna. Stupeň tvrdosti Extra tvrdá. Odnímatelný potah Ne. Rozměr balíku 95x180x28 cm.