merlindesign.cz

Hoorns Cementově šedý dřevěný regál Inara M 53 x 81 cm s kovovou podnoží

EAN: 8714713092000
Hoorns Cementově šedý dřevěný regál Inara M 53

Regál, obývací stěna nebo TV stolek, to vše nabízí produkt Inara od značky Hoorns. Tento produkt  vás jistě zaujme svým minimalistickýmindustriálním designem v líbivé barvě světle šedě broušeného borovicového dřeva. Jednou z několika vlastností borovicového dřeva je jeho nosnost, která je u tohoto kusu 10 kg na každou vnitřní polici, vrchní část poté unese 65 kg. U tohoto konkrétního produktu se jedná o broušení pískem, což má za následek robustní vzezření. Regál je celodřevěný, dostatečnou podporu a nosnost zajišťuje kovová podnož. Regál je dostupný i v provedení bez podnože, poté lze jednotlivé kusy nekonečně skládat na sebe a můžete si z nich tak vytvořit celou obývací stěnu. Je vyroben z borovicového dřeva, které se pyšní FSC certifikací. Díky té si můžete být jisti, že výroba produktu nezatížila životní prostředí.

Tip: Neopečovávané borové dřevo má průměrnou životnost 5-10 let čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík navlhčený jemným čistícím prostředkem, což může signifikantně zvýšit životnost skříňky.

Další parametry produktu Hoorns Cementově šedý dřevěný regál Inara M 53: Výška 53 cm. Šířka 81 cm. Hloubka 35 cm. Nosnost 85 kg. Výška police 38 cm. Šířka police 38 cm. Hloubka police 35 cm. Vyžaduje montáž Ano. Výška podnože 13 cm. Korpus Borovicové dřevo. Podnož Lakovaný kov. Barva Šedá.