merlindesign.cz

Oranžová žinylková trojmístná pohovka MICADONI Shane 259 cm

EAN: 5905389395479
Oranžová žinylková trojmístná pohovka MICADONI

Trojmístná pohovka Shane představuje moderní pojetí čalouněného nábytku. Její oblé a měkké siluety vytvářejí útulnou atmosféru, zatímco opěradla sezení zaručují plnohodnotnou relaxaci. Pozvedněte svůj prostor pomocí Legacy, žinylkové potahové látky s 3D efektem. Vysoce odolná (Martindale Test 100 000) a snadno čistitelná látka je vhodná i do komerčních prostor. Navíc je k dispozici v široké škále barev. Jedinečnost této řady spočívá v kombinaci modulů s opěradly i bez nich, díky čemuž lze vytvořit individuální sezení, která podtrhuje váš styl. Využijte širokou nabídku souprav, která zahrnuje jednoduché či rohové pohovky a křesla.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemný mi krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Další parametry produktu Oranžová žinylková trojmístná pohovka MICADONI: Šířka 259 cm. Výška 74 cm. Hloubka 85 cm. Šířka sedu 225 cm. Výška sedu 42 cm. Hloubka sedu 60 cm. Šířka loketní opěrky 17 cm. Výška loketní opěrky 67/74 cm. Výška podnože 2,5 cm. Max. nosnost 350 kg. Hmotnost 79 kg. Martindale 100.000.