merlindesign.cz

Scandi Přírodní lakovaná knihovna Swindle se zásuvkami 141 x 85 cm

EAN: 5713941247131
Scandi Přírodní lakovaná knihovna Swindle se zásuvkami

Příliš mnoho knih, ale nedostatek místa? Dubová knihovna Swindle od značky Scandi nabízí netradiční design spojený s praktickou funkčností. Vaše oblíbené knihy a dekorace lze umístit do 5 polic, z toho 2 z nich s dvířky. Naopak inventář, jenž nechcete mít na očích, můžete uložit do 3 zásuvek. Barevný kontrast dřeva a černého rámu dodává knihovně šmrnc a nadčasovost. Perfektně se bude vyjímat v interiéru laděném do skandi nebo industriálního stylu.

Pozn.: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry produktu Scandi Přírodní lakovaná knihovna Swindle se zásuvkami: Výška 141 cm. Šířka 85 cm. Hloubka 40 cm. Celková hmotnost 35,1 kg. Výška podnože 16 cm. Počet polic 3. Počet zásuvek 3. Maximální nosnost police 25 kg. Konstrukce MDF s papír. fólií, kov. Počet polic s dvířky 2. Dekor Divoký dub. Barva Přírodní.