merlindesign.cz

Šedá třímístná zahradní pohovka MESONICA Soledo s bílou podnoží 205 cm

Šedá třímístná zahradní pohovka MESONICA Soledo s

Zažijte nepřekonatelný komfort díky zahradní pohovce MESONICA Soledo z prémiového materiálu. Pohovka v nadčasové šedé barvě se pyšní pohodlným, vodoodpudivým sedákem, který si zachovává stálobarevnost. V kombinaci s kovovou, lakovanou podnoží odolnou proti korozi působí moderním a svěžím dojmem. Další výhodou čalouněné pohovky je, že se může pochlubit dlouhou životností, dá se snadno čistit, je ohnivzdorná a je dodávána se dvěma dekorativními polštáři.  Zkombinujte pohovku i s dalšími produkty řady Soledo, která je dostupná s bílou nebo antracitovou podnoží a nabízí výběr čalounění z široké palety barev. 

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.

Další parametry produktu Šedá třímístná zahradní pohovka MESONICA Soledo s: Výška 88 cm. Šířka 205 cm. Hloubka 82 cm. Výška podnože 30 cm. Výška sedu 40 cm. Šířka sedu 195 cm. Hloubka sedu 55 cm. Výška opěradla 48 cm. Výška područek 51 cm. Hmotnost 43 kg. Čalounění Látka (100% Olefin). Gramáž látky 230/m².