merlindesign.cz

Středně tvrdá bílá futonová matrace Karup Design Comfort 160 x 200 cm, tl. 15 cm

EAN: 5713655056340
Středně tvrdá bílá futonová matrace Karup Design Comfort 160

Vneste si do postele pohodlí s matrací Comfort! Ikonická futonová matrace od značky Karup Design si zachovává charakteristické vlastnosti tradičních japonských futonů. Její tloušťka 15 cm spolu s bavlněnou výplní a PU pěnou se perfektně přizpůsobí tvaru vašeho těla a poskytne mu středně pevnou oporu při každodenním spánku. Fantasticky zapadne nejen do všech dvojlůžkovýchpostelí od této dánské značky, ale skvěle doplní i jiné postele v tomto rozměru. Pod matraci můžete umístit praktickou podložku Tatmi, která matraci zvedne a vy si tak můžete dopřát poklidnější snění. Usínejte v obětí matrace Comfort! Matraci nabízíme v další velikosti a barvě.

Pozn.: Futonová matrace je vyrobená z přírodních materiálů, a je proto potřeba o ni pečovat. Protože absorbuje velké množství vlhkosti, nezapomínejte ji pravidelně větrat. Aby nedocházelo ke vzniku skvrn, čistěte ji pouze suchým hadříkem. Aby matrace zůstala čistá a prodloužila se její životnost, doporučujeme vám používat prostěradlo.

Další parametry produktu Středně tvrdá bílá futonová matrace Karup Design Comfort 160: Šířka 160 cm. Délka 200 cm. Výška 15 cm. Hmotnost 25 kg. Ložná plocha 160 x 200 cm. Typ matrace Futonová, přírodní. Barva matrace 901 Natural. Potah 100 % bavlna. Výplň Recyklovaná smíšená vlákna. Materiál výplně 90-95 % bavlna, 5-10 % polyester. Jádro 4 cm pěna. Stupeň tvrdosti Středně tvrdá.