merlindesign.cz

Tvrdá černá futonová matrace Karup Design Basic 180 x 200 cm, tl. 11 cm

EAN: 5713655121635
Tvrdá černá futonová matrace Karup Design Basic 180

Pevnost, jednoduchost a komfort – to vše nabízí matrace Basic! Ikonická futonová matrace od značky Karup Design zachovává charakteristické vlastnosti tradičních japonských futonů. Tloušťka 11 cm spolu s bavlněnou výplní a PU pěnou se perfektně přizpůsobí tvaru vašeho těla a přinese vám tak zaručené pohodlí. Fantasticky zapadne nejen do všech dvojlůžkovýchpostelí od této dánské značky, ale skvěle doplní i jiné postele v tomto rozměru. Pod matraci můžete umístit praktickou podložku Tatmi, která matraci zvedne a vy si tak dopřejete ještě o kapku příjemnější odpočinek. Dopřejte si ničím nerušený spánek na matraci Basic! Matraci nabízíme v další velikosti a barvě.

Pozn.: Futonová matrace je vyrobená z přírodních materiálů, a je proto potřeba o ni pečovat. Protože absorbuje velké množství vlhkosti, nezapomínejte ji pravidelně větrat. Aby nedocházelo ke vzniku skvrn, čistěte ji pouze suchým hadříkem. Aby matrace zůstala čistá a prodloužila se její životnost, doporučujeme vám používat prostěradlo.

Další parametry produktu Tvrdá černá futonová matrace Karup Design Basic 180: Šířka 180 cm. Délka 200 cm. Výška 11 cm. Hmotnost 22 kg. Ložná plocha 180 x 200 cm. Typ matrace Futonová, přírodní. Barva matrace 917 Black. Potah 100 % bavlna. Výplň Recyklovaná smíšená vlákna. Materiál výplně 90-95 % bavlna, 5-10 % polyester. Jádro 4 cm pěna. Stupeň tvrdosti Tvrdá.